Kraków się rozwija szybko

Pośród licznych województw w Polsce, miasto Kraków wybija się nie jedynie w temacie kultury i rozrywki, ale też na wielu innych polach. Staje się obszarem przyjaznym do życia. Przekształcenia, jakie stały się udziałem miasta w niedawnych latach sprawiają, że miasto rzeczywiście idzie w górę.
Korzystne transformacje w stolicy małopolski.
Co niezłego wypracowano w przeciągu niedawnego czasu? Ilość udogodnień i inwestycji jest ogromna. Bardzo wsparły rząd w tym aspekcie środki EU, z których Kraków często korzysta. Dynamiczne działanie w zakresie zdobywania dofinansowania sprawiły, że gmina wzbogaciła się o kolejne węzły komunikacyjne, ekologiczne autobusy komunikacji miejskiej, oraz nowe obiekty konferencyjno – sportowe.
Niemałe innowacje są niewidoczne dla typowego Krakusa. Nie znaczy to jednakowoż, że nie zostały poczynione. Najczęściej pomijamy nie związane z nami historie. Statystycznemu mieszkańcowi Krakowa zdaje się, że w mieście za mało się robi. Tymczasem miasto zmienia się z każdym rokiem. Zmiany w obszarze gospodarki odpadami, budowie i modernizacji sieci wodociągowej, stawianie ekranów akustycznych to jedynie część zmian, które umożliwiają mieszkańcom bezpieczniej oraz wygodniej funkcjonować. Miasto zmienia się też w zakresie możliwości kulturalnych. Potencjał miasta rośnie za pomocą takich inwestycji jak: centrum konferencyjne ICE czy rewitalizacja Huty. takie miejsca zachęcają przyjezdnych do przyjazdu.
Rozpoczynane za pomocą zarządu miasta projekty nie tyczą się jedynie samego centrum miasta, ale też są połączone z całym województwem małopolskim. Z tej przyczyny lepiej nie uskarżać się lecz zobaczyć innowacje w jakie obrodził Kraków.
Kolejne miesiące – jeśli będzie możliwość utrzymania tempa rozwoju – umożliwią miastu stać się wspaniałą stolicą małopolski.
rozwój w Krakowie

Podobne artykuły