Polecamy Hotel Wyspiański w Krakowie

Hotel Wyspiański jest cudownie ulokowany, jeśli pragniesz dojść z niego do wartych zobaczenia atrakcji w mieście Kraka w szybko. Blisko znajduje się Rynek Główny oraz dworzec kolejowy. Chwilę dłużej zajmie dojście do Kazimierza, ale można się tam dostać na piechotę tylko . Ta część Krakowa to jedno z lepszych miejsc na całonocną imprezę. Z przodu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne budynki z mało chlubnej epoki socjalizmu, ale w środku został ładnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Dlaczego Hotel Wyspiański jest wart polecenia?Hotel Wyspiański Ma cztery kondygnacje a na nich ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej klasy, posiadają telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach można znaleźć także kawę i herbatę, a także czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego swobodnie mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, aby było możliwe w nich bez problemu manewrować wózkiem. Dostosowano także łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym punkcie miasta, można znaleźć także imprezy i dobre jedzenie. Mieści w sobie luksusowe kasyno oraz oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu znajduje się bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma wystarczająco dużo miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i dobry wybór alkoholi świata. W okresie letnim może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, ponieważ dostępny jest wtedy nasz ogródek. Nierzadko spotykają się w tym miejscu zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno fantastyczne umiejscowienie hotelu, jak i całościowa obsługa, dostarczana przez hotel. Niedaleko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Add a Comment